Lubāna mitrāja informācijas centrs piedāvā dažādus pakalpojumus - kā atpūtniekiem, tā makšķerniekiem, medniekiem un citiem informācijas centra viesiem.
Mēs atrodamies
 skaistā Latvijas dabas nostūrī un savas zināšanas labprāt, un ar prieku dodam citiem, tāpēc paciemojies pie mums, uzzini un iepazīti plašo Lubānu un dabas liegumu "Lubāna mitrājs"!


Lubāna mitrāja informācijas centrā pieejami tūrisma ceļveži, binokļi apkārtnes putnu un ainavas vērošanai, orientēšanās spēle informācijas centra apkārtnē. Piedāvājam pārgājienu organizēšanu, gida pakalpojumus, informāciju par dabas kompleksu Lubāna mitrājs, tā dabas vērtībām un kultūrvēsturi. 

Lai uzzinātu vairāk sazinieties ar mums: lubanamitrajs@gmail.com vai +371 29234956

Naktsmītnes


Naktsmītne atrodas Lubāna mitrāja informācijas centra otrajā stāvā, kurā ir divi numuriņi. Viens ir ģimenes numurs ar divguļamo gultu un dīvānu, otrs ar trīs vienvietīgajām gultām. Ir pieejamas vēl četras papildvietas. Plaša un ērta terase.

Naktsmītnē ir pieejama virtuve ar ledusskapi, plīti un visu nepieciešamo gatavošanai: trauki, garšvielas, eļļa, tējas, kafija. Pieejama uz abām istabiņām viena vannasistaba.

Izmaksas - 20 EUR no personas/diennaktīTelšu vietas

Pie Lubāna mitrāja informācijas centra  izveidotas telts vietas. Tās atrodas skaistā nomalē – dambja galā starp Aiviekstes izteku un Lubāna ezeru, rodot vietu nesteidzīgai un mierīgai atpūtai. Telts vietās ir pieejama ugunskura vieta ar soliņiem, malka, āra lapene, sirds mājiņa.

Izmaksas - 3 EUR no personas


Laivu braucieni pa Aiviekstes upi

Tiek piedāvāti maršruti, ekskursijas un apmācība. Kanoe laivu noma, pilna servisa loģistika. Biedrība "Aborieši" tel. 26649344 (Māris Valainis), www.aboriesi.lv

Izmaksas - 15 EUR dienā ērtas 2-3 vietīgas stiklašķiedras kanoe laivas ar atzveltni (10 gab.), veste, airi, ūdensdroši mantu maisi. 15 EUR dienā straujo ūdeņu kajaki (6 gab.), vestes, airi, ūdensdroši mantu maisi.Telpu noma

Informācijas centra pirmajā stāvā ir iespēja iznomāt telpas pasākumiem (semināriem, svinībām) līdz 20 personām. Pieejams projektors un ekrāns.

1. stāvā pieejama virtuve un labierīcības.

Izmaksas - 10 EUR/h/LMIC (1. stāvs)

250 EUR/diennaktī (1. + 2. stāvs)


Orientēšanās Lubāna mitrāja informācijas centra apkārtnē

Vai zināji, ka apciemojot mūs Lubāna mitrāja informācijas centrā, tu vari izkustēties  orientēšanās spēlē?

Viens pats, divatā vai kopā ar ģimeni, liels vai mazs - iepazīsti, izložņā un sajūti dabas liegumu "Lubāna mitrājs", orientējoties informācijas centra apkārtnē.


Ekskursijas Lubāna mitrājā

Ekskursiju piedāvājumā meklē iedvesmu skaistiem mirkļiem un 
piedzīvojumiem pie Lubāna ezera!
Būs piemērotas ekskursijas gan maziem bērniem, gan jauniešiem, kā arī pieaugušajiem.Aktīvā atpūta un makšķerēšana


Laivu noma
Aktīvai atpūtai informācijas centrā pieejamas 4 kanoe laivas un 1 zvejas laiva. Iesakām labākos laivošanas virzienus Lubāna ezerā atbilstoši vēlmēm, laikapstākļiem un ņemot vērā iepriekšējo laivošanas pieredzi.

Zvejas laiva(1), kanoe(4)

1 stundas - 4 EUR, 1 diena - 15 EUR